Header

 هوروش بند 

 هوروش بند 
مهدی دارابی ترانه سرا و آهنگ ساز و خواننده گروه هوروش بند اکنون در صدر خوانندگان معروف ایران قرار دارد. وی که در هفدهم مرداد سال ۱۳۷۲ متولد گردیده است با خوانندکانی چون مهدی جهانی، مسیح، آرش AP، شهاب رمضان و محمد علیزاده همکاری کرده است.

مهدی دارابی که اصالتا اهل کوهدشت استان لرستان است در تهران متولد گردیده است. او از سال ۱۳۹۵ با گروه هوروش بند همکاری خود را آغاز کرده است و در این گروه در کنار حمید فریزد ، مسیح ، آرش عدل پرور و مسعود جهانی به همکاری می پردازد .

تاسیس هوروش بند
هوروش بند در سال ۱۳۹۵ توسط مسعود جهانی تنظیم کننده مطرح کشور تاسیس گردید . مدیریت اجرایی را حمید فریزد بر عهده دارد و مهدی دارابی تنها خواننده ی گروه می باشد . هوروش بند اولین بار با «به یاد تو می‌افتم» معروف شد و طرفداران بسیاری را پیدا کرد . این قطعه که مضمونی عاشقانه دارد توسط آرش AP سروده شده است .

در واقع تمام اشعار و ملودی های این گروه را آرش عدل پرور و مسیح می سرایند .

جدایی مسعود جهانی از گروه هوروش بند
این موضوع یک شایعه بود و مهدی دارابی در این خصوص بیان کرد :

“واقعاً جای مسعود تو کنسرت‌ها خالیه، دوستان واسه اولین بار اینجا اعلام می‌کنم. به دلایلی فعلاً به مسعود اجازه فعالیت ندادن، یه مدت کوتاهی باید بدون مسعود به اجراها ادامه بدیم، لحظه‌لحظه کنارمان هست اما پشت‌صحنه، خیلی زود انشالله رو استیج بهمون ملحق میشه، هیچ‌کس از گروه هوروش جدا نخواهد شد، باهم شروع کردیم تا آخرش هم باهم خواهیم بود، خیلیا سعی کردن که هوروش رو متوقف کنن، اما به خواست خدا نتونستن.”

خوانندگی مسعود جهانی در قطعه «مجنون»
دومین اثر هوروش بند به نام مجنون منتشر گردید و مسعود جهانی در این خصوص می گوید :

“بسیار علاقه‌مند بودم که اگر زمانی قصد خواندن داشتم، یک نوع موسیقی خوب و استاندارد باشد و برای همین در قطعه «مجنون» با مهدی دارابی همخوانی داشتم. تشکر بی‌پایان از کسانی که ما را در این اثر یاری کردند، خصوصاً مهدی آذر عزیز، کیارش حسن‌زاده، محمدحسین توتونچیان، شهاب رمضان و مهدی فرهبد عزیز. رضایت و حمایت شما بزرگ‌ترین هدیه از طرف شما به گروه هوروش است. امیدوارم این قطعه را دوست داشته باشید.”

حضور مهدی دارابی در دورهمی
مهدی دارابی در برنامه تلوزیونی دورهمی به مجری گری مهران مدیری حضور پیدا کرد و دو قطعه از آثارش را بر روی صحنه اجرا کرد .

کارنامه‌ی هنری مهدی دارابی
آهنگ‌ها
یاد تو می‌افتم

مجنون

آخر منو به باد داد

به کی پز میدی

ماه دلم

عاشقم

خنک شد دلت

فاصله نه

خالیه جای تو

تویی دوا

مثل من باش

لیلی بی عشق

ماه پیشونی

این قرارمون نبود

یه اشتباه

عوض کردی

خستم

مرا دیوانه کردی

ترکم نکنیا

عاشقم کردی

آهای

دلم پریشونه

ادامه میدمت

شبای نیلوفری

تعطیل شد

اولین کنسرت
اولین کنسرت هوروش بند در دوم شهریور ۱۳۹۶ در جزیره کیش اجرا شد و پس از آن در تهران با اجرای ۸ سانس مطرح گردید .

صفحه اینستاگرام مهدی دارابی
هوادارن این خواننده محبوب می توانند با بررسی پیج مهدی دارابی در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت های هنری وی را دنبال کنند . آدرس پیج اینستاگرام مهدی دارابی :

ایده ساخت هوروش بند
مسعود جهانی که بدنبال ایجاد یک گروه مختص به خود بود در یک جمع دوستانه صدای مهدی دارابی را در قالب یک اجرای سنتی شنید و پس از آن با صحبت با حمید فریزند پیشنهاد یک همکاری مشترک در قالب یک گروه را داده بود و با استقبال روبرو گردیده بود . حمید فریزند مدیر برنامه مهدی دارابی بود که اکنون در هوروش بند نیز همین مسولیت را بر عهده دارد .

با تشکیل این گروه اولین اثر آن ها قطعه ای به نام «یاد تو می افتم» منتشر شد که اجرای خوبی بود و توانستند با شرکت ققنوس قرارداد همکاری ببندند.

اهنگ های هنرمند

متن ترانه هنرمند

رویدادهای هنرمند

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *