Header
تجدید نظر

آذر ۱, ۱۴۰۰

ازدحام در پردیس سینمایی

علی سرتیپی درباره ازدحامی که به بهانه اکران ویژه یک فیلم و حضور خوانندگان یک گروه موسیقی، ۳۰ آبان‌ماه در سینما کوروش ایجاد شد و تصاویری از آن در فضای مجازی منتشر شده گفت: ما شب گذشته مراسمی داشتیم ... ادامه مطالب »

آذر ۰۱, ۱۴۰۰ ۰


آبان ۳۰, ۱۴۰۰

جشن حافظ

۲۹ آبان ماه بیست و یکمین مراسم جشن حافظ به یاد زنده‌یاد علی معلم و با حضور اهالی سینما و تلویزیون در هتل اسپیناس پالاس تهران و با اجرای حدیث پورعابدینی و در ادامه محمد سلوکی برگزار شد. در ابتدای ... ادامه مطالب »

آبان ۳۰, ۱۴۰۰ ۰


پورنگ پورشیرازی

آبان ۱۸, ۱۴۰۰

پورنگ پورشیرازی درگذشت

پورنگ پورشیرازی، نوازنده شناخته شده پیانو و کنترباس، روز دوشنبه هفدهم آبان، پس از تحمل یک دوره بیماری سرطان، درگذشت. پورنگ پورشیرازی متولد ۱۳۵۳ تهران از مدرسان و نوازندگان شناخته شده ساز کنترباس و پیانو بود. وی فراگیری کنترباس را همزمان ... ادامه مطالب »

آبان ۱۸, ۱۴۰۰ ۰


آبان ۱۰, ۱۴۰۰

در گذشت احمد آزاد

احمد آزاد در اصفهان دوره‌های ردیف‌ها و دستگاه‌های موسیقی ایران را نزد تاج اصفهانی و سلفژ را نزد هوشنگ بهشتی گذراند. پس از خروج از ایران و زمانی که در رشته مهندسی برق به تحصیل اشتغال داشت، مبانی موسیقی را ... ادامه مطالب »

آبان ۱۰, ۱۴۰۰ ۰


آبان ۷, ۱۴۰۰

پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت ایران درودی

پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: انا لله و انا الیه راجعون  از شنیدن خبر درگذشت نقاش نامدار معاصر کشورمان بسیار متاثر شدم.  زنده یاد ایران درودی نقاش صاحب سبک و کارگردانی که بیش از ۶۰ سال در عرصه هنر معاصر ... ادامه مطالب »

آبان ۰۷, ۱۴۰۰ ۰


سالار عقیلی

مهر ۲۸, ۱۴۰۰

فیلم ۲۴ سپتامبر با تیتراژی از سالار عقیلی

سالار عقیلی برای تیتراژ فیلم سینمایی «۲۴ سپتامبر» به کارگردانی و تهیه کنندگی مریم ابراهیم‌وند، می‌خواند. این فیلم که پیش‌تر به دلیل اعتراض خانواده یک شهید قابل اکران نبود، با تغییر نام شهید به حسین محمدی مراحل پایانی ساخت ... ادامه مطالب »

مهر ۲۸, ۱۴۰۰ ۰کنسرت رضا صادقی

مهر ۱۷, ۱۴۰۰

تور بزرگ کنسرت های رضا صادقی در کانادا و آمریکا

رضا صادقی در امریکا و کانادا به روی استیج خواهد رفت. تور بزرگ کنسرت های رضا صادقی به زودی در آمریکا و کانادا به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری «لیما» برگزار می شود. تاریخ برگزاری کنسرت های شهرهای آمریکا و همچنین جزئیات ... ادامه مطالب »

مهر ۱۷, ۱۴۰۰ ۰


فتحعلی اویسی

مهر ۱۳, ۱۴۰۰

فتحعلی اویسی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در بیمارستان لاله تهران درگذشت.

فتحعلی اویسی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در بیمارستان لاله تهران درگذشت. فتحعلی اویسی زادهٔ ۲۱ دی ۱۳۲۴ ، فارغ‌التحصیل کارگردانی و بازیگری سینما از دانشگاه ایالتی تگزاس در سال ۱۳۵۳ است. وی در همان سال به ایران بازگشت و ... ادامه مطالب »

مهر ۱۳, ۱۴۰۰ ۰